Spiti Meropi Appartementen
Beschrijving: drie ruime appartementen, waarvan 1 woning voor 4 personen en 2 elk voor 2 personen. De grootste charme van deze appartementen ligt misschien wel in het prachtige zicht zowel vanaf het balkon van de vierpersoons woning als van de terrassen van de tweepersoons appartementen op de mooie baai van Lakka.
Ligging: in een grote olijfboomgaard tegen een heuvel op 5 minuten lopen naar het dichtst bijzijnde strand en 10 minuten van het gezellige haventje van Lakka.
Indeling: A- 4 personen: goed gemeubileerde grote living met zitgedeelte, eethoek, goed ingerichte open keuken, een slaapkamer met tweepersoons bed en een kamer met twee eenpersoons bedden, 2 badkamers en groot balkon met panoramisch zeezicht. Airconditioning.
Indeling: B- 2 personen: eenvoudig maar doelmatig ingerichte living met zitgedeelte, eethoek, tweepersoons slaapkamer. Badkamer met douche. Airconditioning. Woningen B liggen op de begane grond en hebben elk een terras.
Algemeen: schoonmaak dagelijks m.u.v. zon-en feestdagen. Wisselen bedlinnen en handdoeken 2 keer per week.
Verblijf op basis van logies. Aankomst en vertrek dagelijks mogelijk.


