corfu mouse-island Corfu Pondikonissi
corfu esplanade Corfu stad Esplanade
corfu mon repos Corfu stad Mon Repos
corfu vakanties.....met oog voor details!

contact

vakantie corfu

Welkom bij Corfu Vakanties

Een vakantie boeken via internet en toch uitgebreid en persoonlijk advies? Dat kan bij Corfu Vakanties!

Onze jarenlange goede en persoonlijke contacten met (huis) eigenaren en een grondige kennis van de bestemmingen, maken het mogelijk een gevarieerd programma aan te bieden. Géén standaardreizen maar vakanties aangepast aan uw wensen en budget!

Een stads- strand- of relaxvakantie is mogelijk en sportief en actief bezig zijn kan door een duik- of fietsvakantie te boeken of een wandelvakantie. Verblijfplaatsen kunnen onderling worden gecombineerd ook hotel en appartement, maar er kan ook gewoon voor één bestemming worden gekozen. Ook de fiets- en wandelvakanties op Corfu en de auto rondreizen langs de Zagoria dorpen kunnen worden uitgebreid of verlengd. Bij de meeste accommodaties is aankomst en vertrek dagelijks mogelijk. U bent dus niet gebonden aan een vast verblijf van bijv. 8 of 15 dagen en kunt daardoor ook de voor u de meest gunstige luchthaven, vluchtdagen en vluchttarieven kunt kiezen. Vertrek vanaf regionale luchthavens, Niederrhein-Weeze, Düsseldorf en Brussel is voor veel gasten gemakkelijker en vaak goedkoper.

Vakantie met eigen auto? Wij zijn u graag behulpzaam met het uitstippelen van uw route en de ferrytickets kunnen on-line worden geboekt. De voordeligste tarieven kunt u vergelijken en on-line reserveren op de pagina vliegtickets.

Ons aanbod is niet gericht op massatoerisme; de hotels en woningen en appartementen zijn vooral kleinschalig met eigenaar of eigenaresse als eerste aanspreekpunt. Wij kunnen u vanuit eigen ervaring informeren over ons aanbod en daarnaast willen wij u niet alleen vóór uw vertrek zoveel mogelijk informatie geven, maar ook ter plaatse van dienst zijn. Daarom werken wij in Griekenland alleen samen met "experts on the spot". Of het nu de Corfu Trail, een verzorgde fietsvakantie, duikvakantie of zeilarrangement betreft. Het zijn zonder uitzondering vakmensen, die hun vak met veel liefde en enthousiasme al jarenlang uitoefenen, een grondige kennis en ervaring hebben en weten waar ze mee bezig zijn, niet slechts 1 of 2 seizoenen, maar al tientallen jaren. Deze Nederlandstalige medewerker(ster)s kunnen u behulpzaam zijn bij eventuele calamiteiten maar waarbij u ook gewoon voor informatie over excursies en dergelijke zaken terecht kunt. U hoeft dus nooit "thuis" te blijven om het bezoek van een host(ess) af te wachten, maar kunt zelf contact opnemen indien u dat nodig acht en wanneer het u uitkomt.

Wij hopen dat u veel plezier beleeft aan het bekijken van onze site en uw vragen zien wij graag tegemoet!

Adio Sas

Tot ziens! Team Corfu Vakanties NL


to the top